درآمدزایی به سبک چرم دوزی

درآمدزایی به سبک چرم دوزی
اسفند 8, 1399
1507 بازدید

چرم دوزی با دست یک هنر است و شما می توانید کسب درآمد با چرم دوزی را از محصولاتی از قبیل چرم دوزی با دست کیف پول، کیف مجلسی، کیف پول مردانه و … را ایجاد کنید و به فروش برسانید. راهنمای محتوا برای شما 1 – کسب درآمد با چرم دوزی با دست 2 […]

چرم دوزی با دست یک هنر است و شما می توانید کسب درآمد با چرم دوزی را از محصولاتی از قبیل چرم دوزی با دست کیف پول، کیف مجلسی، کیف پول مردانه و … را ایجاد کنید و به فروش برسانید.

راهنمای محتوا برای شما

1 – کسب درآمد با چرم دوزی با دست

2 –  چگونه با چرم دوزی از اینترنت کسب درآمد کنیم؟

2 -1 – فکر غالب افراد حوزه چرم دوزی 

3 –  درآمد شغل چرم دوزی با دست چقدر است؟

4 –  بازار کار چرم دوزی چطور است؟

5 –  کار در منزل چرم دوزی امکان پذیر است؟

6 –  چگونه یک کارگاه چرم دوزی راه اندازی کنیم؟

 

ما همیشه از کارهای تولیدی خوشمان می آید، این افراد اگر کمی با اینترنت و سایت و تولید محتوا آشنا باشند می توانند درآمدشان را حداقل به ۲-۳ میلیون ثابت و حتی بالاتر برسانند. مهم این است که بتوانند برندسازی درستی در سطح اینترنت انجام دهند.

اگر در دنیای چرم دوزی جستجویی انجام داده باشید، می بینید که محصولات زیادی که کار دست و ماشین دوز هستند، در سایت ها به فروش می رسند و اگر شما به این هنر علاقه داشته باشید به راحتی می توانید تولیدات خود یا خانواده یا یک کارگاه را از طریق اینترنت، به صورت اصولی به فروش برسانید و در این وسط سود خودتان را کسب کنید.

حتما می دانید که کشور ایران در چرم طبیعی، یکی از پیشتازان صنعت چرم در جهان است و فقط از کفش بالای ۲۰۰ میلیون دلار صادرات داشتیم که اگر از این منبع بزرگ حدود یک درصد هم برای شما باشد، برای ۷ نسل تان پول خواهید داشت.

وقتی با افراد حوزه چرم دوزی صحبت می کنید، یکی از بزرگترین سوالاتشان این است:

چگونه با چرم دوزی از اینترنت کسب درآمد کنیم؟

بعضی ها هستند که در چرم دوزی سالهاست کار می کنند و دوست دارند از هنر خودشان به درآمد برسند، ولی نمی دانند که باید از کجا شروع و چطور برای خودشان به درآمد برسند.

این افراد اگر بخواهند در بازار کار، به دنبال کار باشند، از آن ها مدرک و … می خواهند. که بایدچند سالی را در فنی حرفه ای و … به دنبال مدرک باشند و برای کارفرما و … ببرند ولی آیا نیاز هست؟ تا کی باید به دنبال این قوانین دست و پاگیر باشیم.

شما که هنر چرم دوزی بلد هستید، نیاز نیست به کسی برای هنرتان رو بزنید، فقط کافی است که مقداری با اینترنت و تولید محتوا آشنایی داشته باشید. حتی اگر خودتان نمی رسید، می توانید به کس دیگری این کار را بسپارید و او با اصول درست و حرفه ای برای شما مشتری جذب کند.

فکر غالب افراد حوزه چرم دوزی این است:

یک نمونه از محصولم را درست می کنم و پیش مغازه ها، شرکت های چرم سازی، کارگاه های تولیدی، بازار و … می برم و نمونه ها را نشانشان می دهم، اگر فقط یکی از آن ها از کارم خوشش آمد به درآمد می رسم.

این طرز فکر شماست، ولی ما کلا با این طرز فکر موافق نیستیم! شما هنری را بلد هستید، شما نباید دنبال کار یا فروش محصولاتتان بگردید! دیگران باید به شما رو بزنند.

چرا با این طرز فکر مخالف هستم؟

ما هم مدتی کار بالا را انجام می دادیم و میرفتیم پیش مغازه ها و … ولی آن ها غیر از ایراد گرفتن به کارمان و جنسم، هیچ هنر دیگری نداشتند.

کلا قضیه رو برعکس کردیم، الان آن ها می آیند و به ما رو می زنند که نمونه ساخته شده شما را ببینیم و سفارش بدیم. با خواندن متن بالا متوجه می شوید که تمام اطلاعاتی که داریم اینجا در اختیار شما قرار می دهیم بر اساس تجربه هستند.

کار چرم دوزی همانطور که گفتم یک هنر است! اگر در چرم دوزی تخصص دارید و می توانید اجناس باکیفیت و تمیزی را با قیمت پایین بسازید، به راحتی می توانید تنها با یک سایت و تولید محتوا در مورد کسب و کار چرم دوزی مشتریانی که در اینترنت به دنبال این محصول هستند را به سمت خود جذب کنید.

ممکن است بگویید که با این بازار رقابتی و این همه استاد کار چطوری من موفق شوم؟

مهم این است که از همان اول با کیفیت و اقتصادی کار کنید.

باید جنس شناس شوید و از چرم مرغوب و خوبی آن هم با قیمت ارزان استفاده نمایید.

دوخت حرفه ای محصول خیلی اهمیت دارد.

در طراحی هر چقدر خلاقیت داشته باشید و کپی نکنید، افراد بیشتری را به سمت کسب و کارتان می کشانید.

تا می توانید در اینترنت نمونه کار ببینید و بعد از مدتی قوه خلاقیتتان به شما کمک می کند.

توجه ویژه به ریزه کاری ها در دوخت داشته باشید.

بسته بندی درست و شکیل که حرفه ای بودن شما را نشان دهد.

قیمت گذاری مناسب برای کارتان.

افرادی که می خواهند جدیدا یا برای خودشان کار کنند، این سوالات را از خودشان می پرسند:

درآمد شغل چرم دوزی با دست چقدره؟

آیا چرم دوزی درآمد دارد؟

بازار کار چرم دوزی چطور است؟

سود چرم دوزی خوب است یا نه؟

کار در منزل چرم دوزی امکان پذیر است؟

چگونه یک کارگاه چرم دوزی راه اندازی کنیم؟

می خواهیم به صورت کلی به این سوالات پاسخ دهیم تا بتوانید با فکر باز وارد این حوزه شوید:

درآمد شغل چرم دوزی با دست چقدر است؟

خیلی ها هستند که از این کار پول در می آورند و اگر شما از آن ها بپرسید که آیا این کار خوبه یا نه؟ سود داره یا نه؟ همون اول از بدی های این کار برای شما تعریف می کنند. به نظر شما اگر این کار بد است و درآمد ندارد! چرا پشت در پشت اجدادشان به این کار مشغولند؟ در ایران این افراد یادگرفتند فقط بنالند و از اینکه کسی وارد آن حوزه شود، زیاد خوششان نمی آید.

درآمد چرم دوزی چقدر است؟

آیا تا به حال دیده اید که کاسب از کاسب خوشش بیاید؟ ممکن است گپ و گفتی با هم داشته باشند ولی وقتی سر درآمد می رسد به همدیگر ناخودآگاه حسودی می کنند.

در مقالات و اخبار های سطح اینترنت آمده است که صادرات چرم فقط از کفش، به خارج از ایران سالانه بالای ۲۰۰ میلیون دلار می باشد. که این نشان از حوزه پر سود این حوزه می باشد. فقط کافی است که شما هم در اینترنت به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت کنید و برای خودتان یک برندسازی حرفه ای داشته باشید تا بتوانید افراد خارجی را به سمت سایت خودتان بکشانید. این مورد را به وفور دیده ایم. البته نمونه زیر برای کار چرم دوزی نیست.

نمونه سفارش خارج از کشور

با گشتی در اینترنت می توانید به سایت هایی که افراد حداقل درآمد ۲-۳ میلیون در ماه رسیده اند، را مشاهده کنید. هدف ما از این مقالات این است که بتوانید برای شخص خودتان کار کنید.

شما می توانید با ایجاد یک وب سایت آن هم به صورت اصولی و تولید محتوا به سبکی خاص، کسانی که در اینترنت به دنبال محصولات شما هستند، را پیدا کنید و با گرفتن سفارش، شروع به کار و کسب درآمد کنید.

بازار کار چرم دوزی چطور است؟

اگر متوقع نباشید و در حوزه ای که کار می کنید ثابت قدم باشید مطمئنا به درآمد می رسید. منظور من از درآمد فقط از طریق اینترنت بود و هست. من به کار فیزیکی و جامعه کاری ندارم. شما اگر تا سال ۲۰۲۰ نتوانید از اینترنت در حوزه خودتان درآمد کسب کنید، بعدا به مشکل می خورید.

کار در منزل چرم دوزی امکان پذیر است؟

همانطور که گفتیم اصلا در این کار محدودیتی وجود ندارد اینکه شما در منزل یا در یک کارگاه یا به صورت واسطه این کار را انجام دهید، امکان پذیر است. مهم این است که از بازار چرم کدام گوشه یا نیچ آن را بگیرید و روی آن تمرکز کنید.

هدف شما از چرم دوزی کسب درآمد است و باید یک نکته ای را به شما گوش زد کنیم! اگر هدف شما کسب درآمد است نباید وارد قسمت آموزش شوید، یعنی در اینترنت به دنبال آموزش دادن نباشید، به دنبال عنوان هایی باشید که به فروش منجر شود یا بازدید کننده را مستقیما به سایت شما بیاورد.

چگونه یک کارگاه چرم دوزی راه اندازی کنیم؟

ما در این حوزه فعلا قصد ورود رو نداریم. این مسئله در تخصص ما نیست که چگونه یک کارگاه چرم دوزی راه اندازی کنیم؟ جواب این سوال به مرور که در این کار استاد شدید به ذهنتان می رسد و راه به شما نشان داده می شود.

بازار کار چرم دوزی

ممکن است با خواندن این مقاله فکر کنید که شمایی که اصلا از این حوزه اطلاعی ندارید، چطور می توانید به درآمد برسید؟ کافی است جستجویی در این مورد در گوگل انجام دهید و ببینید که چند سایت در این زمینه فعالیت می کنند.

امیدوارم این مقاله بتواند به شما جهت شروع کمک کند. اگر در این حوزه نیاز به مشاوره داشتید و خواستید از طریق اینترنت و وب سایت به درآمد برسید.