در همایش ملی کارآفرینی، تولید ملی و توسعه اقتصادی نخستین نوبل یونیور سال به مدیران برگزیده اهداء شد

در همایش ملی کارآفرینی، تولید ملی و توسعه اقتصادی نخستین نوبل یونیور سال به مدیران برگزیده اهداء شد
خرداد 24, 1401
14 بازدید

نخستین مدال نوبل یونیورسال در همایش ملی کارآفرینی، تولید ملی و توسعه اقتصادی به 7 مدیر برگزیده اهداء شد. به گزارش تفاهم، اولین همایش ملی کارآفرینی، تولید ملی و توسعه اقتصادی با حضور صاحبان بنگاههای اقتصادی و مقامات دولتی و بخش خصوصی و ده ها کار آفرین با محوریت حمایت از تولید ملی، شکوفایی اقتصادی […]

نخستین مدال نوبل یونیورسال در همایش ملی کارآفرینی، تولید ملی و توسعه اقتصادی به 7 مدیر برگزیده اهداء شد. به گزارش تفاهم، اولین همایش ملی کارآفرینی، تولید ملی و توسعه اقتصادی با حضور صاحبان بنگاههای اقتصادی و مقامات دولتی و بخش خصوصی و ده ها کار آفرین با محوریت حمایت از تولید ملی، شکوفایی اقتصادی و اقتدار ملی روز دوشنبه 24 دی ماه جاری، در سالن همایشهای مدیریت صنعتی ایران برگزار شد. دبیرخانه همایش، اهداف برگزاری این همایش را در 8 محور اعالم کرد.

۱ .معرفی تازه ترین نوآوری ها در تولید ملی با دانش کارآفرینی در حضور اساتید سرشناس ملی ۲ .هم اندیشی جهت عملی شدن ایده های برتر کارآفرینانه و کمک به ایجاد اشتغال در جامعه ۳ .گرد هم آوردن اندیشمندان، خبرگان و صاحب نظران با حضور بالاترین مقامات مدیریتی کشور ۴ .بررسی نقش کارآفرینی در توسعه و شکوفایی اقتصادی ۵ .ارزیابی نقش مدیریت و کارآفرینی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و اشتغالزایی ۶ .تبیین مفاهیم، تئوری ها و مدل های کارآفرینی و نوآوری در تولید داخلی ۷ .آموزش کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات ۸ .تئوری سازی کارآفرینی و تعالی سازمانی، کیفیت و بهره وری محصول تولید ملی. در این همایش، نخستین جایزه و مدال نوبل یونیورسال ( سطح حرفه ای کارآفرینی) ویژه مدیران ایران ( NEIM ) به رهبران و مدیرانی که توانسته اند، نقش موثری را در حوزه های کارآفرینی، تولید ملی و توسعه اقتصادی ایفا کنند، اعطا گردید. بر اساس این گزارش، بابک سلامتی به پاس خدمات برجسته در حوزه فرهنگی، مانی جعفریان به پاس خدمات برجسته در حوزه خدمات عمومی، شیوا شریفیان به پاس خدمات برجسته در حوزه آموزش و شرکت های دانش بنیان، محمد مهدی فریدوند به پاس خدمات برجسته در حوزه سرمایه گذاری جسورانه vc ، حسین یحیایی- مدیرمسئول روزنامه های تفاهم و نقش به پاس خدمات برجسته در حوزه ارتقای هویت ایرانی و فرهنگ، سید داود عربشاهی به پاس خدمات برجسته در حوزه مدیریت اجرایی و دکتر آیت ا… ممیز-استاد راهنمای برتر کشور به پاس خدمات برجسته در حوزه دانشگاهی، هفت مدیری هستند که از طرف دانشگاه ”  american liberty university  ” انتخاب و مدال نوبل یونیورسال به آنها اهداء گردید.

 

گزارش : حسین محبی